پروژه‌های دانشجویی معماری ـ ٢٨

_________________________________________

þ بخش پیشین پروژه‌های دانشجویی معماری:

٢٧. طرح معماری 1 / خزر فرشباف

/ 18 نظر / 624 بازدید
نمایش نظرات قبلی
zss

سلام...خوب بود...ممنون

روستایی

با سلام و تشکر از زحمات شما در زروان دانشجوی معماری هستم و گاهی به وبلاگ شما سر میزنم اما متاسفانه زروان رو نمی تونم درست مشاهده کنم.اولین کلمات هر خط صفحه ی سفید در بک گراند مشکی فرو رفتن و ناخوانا هستند. (در مورد تمام مطالب، و البته امکان سرچ در زروان هم ندارم.) لطف می کنید اگر راهنماییم کنید چه طور به درستی به زروان دسترسی پیدا کنم. ( من از بروزر فایرفاکس و گاهی کروم استفاده میکنم که در هر2 این مشکلو دارم.)

اقازاده

سلام استاد واقعا خیلی واسم جالب شد که من همکلاسی خودمو نمیشناسم واقعا ایشون کی بودن؟

روستایی

خیلی ممنون از پیگیریتون

علی احسانی

سلام عبداله چطوری؟ کارت عالیه ولی من حق دارم یک نقدی بکنم دیگه نه؟ این ساختمون یکم از حال و هوای یک هنرستان در اومده میشه بگیم به دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه تبریز نزدیک شده(تعجب) به آقای یوسفپور توصیه می کنم پلان و محدوده پروژه ها رو هم بزارن. معماری بدون محیط اطراف بی معنیه.............

علی احسانی

اگه یک خورده روی اون مفصل وسط تاکید می کردی خوب می شد. (یاد خوابگاه خودم افتادم) به هر حال من به توانایی تو ایمان دارم.

سالار

سلام به نظر من این کار جز کارای خوب کلاسمون بود تبریک می گم به اقای سلمانی وجود دو تا مفصل فضای زیبایی ایجاد کرده ولی ای کاش چندتا عکس با دید انسانی هم داشت و اینکه ای کاش از پرسوناژ هم استفاده می کردن تا مقیاس کار بهتر درک شه ... سوالی که ذهنمو درگیر کرده اینه که چه عاملی باعث می شه یه پروژه رو به یه چیز دیگه نزدیک بدونیم همین طور که استاد اشاره کردن آموزشی رو به تجاری و ... به خانم آقازاده هم حق می دم کلاس طرحی که با 30 شایدم 35 نفر تشکیل می شه این پیامدارو هم داره !!

اترین انصاری

در مجموع پروژه خوبی شده به اقای سلمانی هم خسته نباشید می گم, ولی به نظر من بهتر بود که در ارتفاع این بازوی فرم x مانند اختلاف ارتفاعی ایجاد می کردند و با کشیده کردن طول این بازوهای فرم x مانند می شد بر تنوع فضایی فرم افزود و نکته دیگر این که این نیم دایره با ساختار کلی فرم هم خوانی ندارد طوری که انگار می توان این نیم دایره را از پروزه جدا کرد.

رامین حامد

اقای احسانی منظورتون اینه که یه هنرستان باید از هنرستانهایی که تا حالا تو ایران دیدی باشه؟ ذهنتون رو از اینرشیا وکتور ها دور کنید!!!!!

مريم

كاش مطالعات رو برامون ميذاشتيد.از كجا بايد تهيه كنيم؟؟؟؟