هفت ­سال با زروان، برای معماری

یادداشت ماه

هفت ­سال با زروان، برای معماری

Month'sNote
Seven Years with Zorwan, For Architecture

 

/ 30 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرش پوراسماعیل

با عرض پوزش به خاطر تاخیر به دلیل قطعی اینترنتم من هم به نوبه خودم تبریک می گم و امیدوارم با انگیزه بیشتر به مسیر خودت ادامه بدی و مثل همیشه الگوی کاری و رفتاری خیلی ها باشی. همیشه افتخار کردم که در کنار چنین دوست پر انرژی و پر کاری بودم و مطمئنم که آینده رو انسان های صبوری می سازن که سالها با مشقت بر روی ایده های مثبت خودشون تکیه کردن و سرافراز ایستادن....

سحر

سلام و خسته نباشید از زحمات بیدریغ این 7سال شما.7سالگی زروان را تبریک میگم .من فارغ التحصیل معماری هستم و از مطالب مفید و جامع شما همیشه استفاده کردم امیدوارم پایدار باشید.

افشین

سلام خوشحالم که با شما و سایت جالبتون آشنا شدم.اگه می شه بگین کدوم دانشگاه درس خوندین

ملیحه کوکبی

8سالگیت مبارک زروان

مهدی حکمتی

انسان به اندازه ای که به مرحله انسان بودن نزدیک می شود ،احساس تنهایی بیشتری می کند"

آرشيتكت

سلام زروان تولدت مبارك باشه پاينده و پوينده باشي مثل همه ي اين سالها

فائزه

با تاخیر !!!! تبریک دستان خالی مرا با سخاوت بیش از حدتان پذیرا باشید.

سحر شالچي

بعد از حدود يك ماه به دنياي مجازي برگشتم و مي بينم كه جشن تولد زروان رو از دست دادم.... اما نه ....هر روز و هر مطلب نو براي زروان مثل يه تولد دوباره است. هفت سالگي زروان رو به فال نيك مي گيرم و از صميم قلب براي دوست و همكار عزيزم آرزوي موفقيت و شادكامي دارم.

خورشیدی

سلام همکار عزیز 7 ساله شدن تلاش مفیدتون در جهت کمک به علاقمندان معماری را به شما تبریک میگم. امیدوارم همچنان پاینده و جوینده در این مسیر موفق و پیروز باشید .

احمد اقای بقال

این که اینجا را به محلی برای تضارب ایده ها و ارا تبدیل کرده اید بسیار ارزشمند, اموزنده و معمارانه است. به این خاطر تشکر می کنم.