پروژه‌های دانشجویی معماری ـ 12

آموزش معماری

پروژه‌های دانشجویی معماری ـ 1٢

Architectural Education
Projects of Architecture’s Students - 12

þ مقدمات طراحی معماری 2
þدانشجو: ماهرخ بی‌مثل
þگروه معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد هریس
þ مقطع کارشناسی رشته مهندسی معماری
þنیمسال دوم سال‌تحصیلی 88-1387

پروژه 1: طراحی یک رستوران شهری

 

پروژه 2: طراحی یک نمایشگاه معماری

_________________________________________

þ بخش پیشین پروژه‌های دانشجویی معماری:

١١. مقدمات طراحی معماری 2 / درنا حسین‌زاده

/ 6 نظر / 343 بازدید
hossarch

سلام آقای یوسف پور با همه احترامی که برای شما قائلم ولی پروژه های دانشجوهاتون چندان ربطی به موضوع نداره وگرایش به یک سبک خاص کاملا مشهوده.حجم ها بیشتر شبیه موزه هستند تا رستوران آرامشی توش دیده نمشه.

یه همراه همیشگی...

سلام...خسته نباشین ...من هم تو یه دانشگاه ازاد های استان اصفهان معماری میخونم و سبک کارها و به خصوص متریال های ساخت دانشجوهاتون واسم جالبه...فکر میکنم فرق داره نمیدونمنوع تدریس متفاوته؟به هر حال مثل همیشه همه چیز عالی و خسته نباشید..

فاطمه شریعتمداری

با کار بچه هاتون زندگی می کنید... خوبه. یعنی بسیار عالی!

فرزاد شیدزی

سلام.تایید حرف استاد که "یک اثر معماری را باید از نظر فضاهایی که در اختیار ما قرار می‌دهد، مورد قضاوت قرار دهیم، نه از طریق فرم‌هایی که استفاده می‌کند."

مجتبی نبوی

شاید از سال 1900 میلادی تا الان عموم بحثای معماری به ویژه در حیطه مبانی نظری به همین ارتباط بین فرم و فضا برگرده .ولی اون چه که واضحه اینه که معماری هنر 3 بعدیه(یا 4 بعدی) و انسان در اطراف و در داخل اون حرکت میکنه.درسته که هدف معمار خلق فضاست اما فرم و توده ی ایجاد کننده فضاهم بسیار مهمه و هنرمند اون کسیه که تعادل میان این 2 تا رو درک کنه و به کار ببنده. از پروژه ها اگه میشه پلان هم بذار که بفهمیم توش چه اتفاقی می افته و تکلیفه این همه گوشه ی تیز تو کار چیه؟

ندا مدرسی

salsm.tamami makethaye sakhte shode herfeiii va besiar ziba hastand age momkene nomahayi ke dar 3d kar shodeand ra dar site garar dahid mamnoonam