گزیده‌ای از پیام‌های خوانندگان ـ 4

يادداشت ماه

 <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

گزیده‌ای از پیام‌های خوانندگان ـ 4

 

Month’s Note

A Selection of Readers’ Comments - 4

 

þ بازتاب یادداشت «میدان‌ها و پلازاهای شهری به روایت تصویر ـ 1»

بختیار لطفی:

... واقعاً چه کار جالبيه. اگه بيارنش تو ايران، می‌گن چقدر خاليه! آدم کفشاش خيس می‌شه! آفتاب می‌خوره کله آدم! بعد پرش می‌کنن با ۱۰۰۰ تا آلاچيق و قهوه‌خانه سنتی و سفره‌خانه زهرمار و از اين‌ها.

 

þ بازتاب یادداشت «پایان‌نامه‌های معماری ـ 3»

بختیار لطفی:

... آدم حسرت می‌خوره که اون وره آبی‌ها چطوری دارن کار می‌کنن، درس می‌خونن و اين وری‌ها معلوم نيست که چرا ازشون چيزی در نمياد!

 

رضا حبيبی:

... برای بررسی و نظر دادن راجع به اين کار بايد خيلی موضوعات را بررسی کرد.

موقعيت شهرسازی و کانسپت کار بسيار مهم هستند.

از روی فرم نميشه به هيچ نتيجه‌گيری‌ای رسيد.

 

þ بازتاب یادداشت «پروژه‌های دانشجویی معماری ـ 3»

علی خیابانیان:

... هميشه حرف برای گفتن زياده و مالياتم نداره. بهتره قبل از هر کاری از خودمون شروع کنيم و کارهای خودمون رو، حالا چه در قالب اسکيس های اوليه باشه و چه در قالب پروژه‌های اجراشده، رو به نمايش بذاريم و بياريمشون رو صفحه نت. وگرنه با نشون دادن چند تا اسلايد از کارای اونطرف آب نميشه اميدوار بود. ...

 

جعفر بزاز:

... به نظر می‌رسد در حال حاضر بررسی و تحليل چند تا اسلايد از كارای اونطرف آب، بهترين روش يادگيری است، چراكه به دانش و اندوخته اساتيدی! كه به تدريس 2بعدی اتوكد در رزومه خود افتخار می‌كنند، نميشه اميدوار بود.

 

 

/ 2 نظر / 90 بازدید
رضا حبيبی

با سلام خدمت تمامی عزيزانی که هميشه زروان را در بهترين سطح حفظ می کنند. من دانشجوی سال آخر معماری کاشان هستم. ما يک گروه پژوهشی برای برگزاری يک همايش چند روزه در کاشان تشکيل داده ايم. فراخوان مقاله اين همايش که با حضور يک هيئت علمی بسيار قوی قضاوت می گردد تا چند هفته آينده منتشر می گردد. ما منتظر تمامی نظرات علاقه مندان به معماری در جهت بهبود کيفيت اين همايش که در سال ۸۶ برگزار ميگردد هستيم.

ليلا

سلام من دانشجوی معماری هستم می خواستم ازتون خواهش کنم که اگه مطلبی راجع به پنجره داريد به من کمک کنيد منظورم نگاه به پنجره از ديد معماری و حسيه و يا کتابی به من معرفی کنيد اگه اين کارو بکنيد محبت بزرگی به من کرديد