یک توالت عمومی معمارانه

معرفی پروژه

یک توالت عمومی معمارانه 

Project Review
An Architectural Public Restroom

þ توالت‌های عمومی برای پارک‌ها
þموقعیت: هیروشیما، ژاپن
þمعمار: Future Studio
þسال اجرا: 2010

/ 9 نظر / 8 بازدید
م

شما که بازدید کننده های بسیاری دارین اما به هر حال من سایت شما رو در هفته نامه پیک سبز که شنبه ها به سردبیری محمد قوچانی منتشر می شود چاپ کردم برو بخون

زهرا رستمی

سلام خیلی جالبه خسته نباشید

مهشید آقائی

بسیار عالی

باده

با تشکر و خسته نباشید خدمت شما و دیگر وبگاه های فارسی هنر بالاخص معماری. کار جالبیه طوری از عکس ها معلومه در برای ای طرح اعمال نشده که به ذاعقه ما ایرانی ها خوش نمیاد.

atrin ansari

سلام استاد خسته نباشید .خیلی جالب بود . چقدر خوب از رنگ سفید و ان فرم باز شوهای گرد استفاده کرده.

مرکز توسعه نوآوری و کارآفرینی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همکاری شرکت مدیران هم اندیش فراخیز برگزار می¬کند: "کارگاه آموزشی روند طراحی در معماری داخلی" با ارائه مدرک از مرکز کارآفرینی پارک علم و فن آوری دانشگاه تهران مدرس: مهندس سپهر معتقد مدیر گروه معماری داخلی مجتمع فنی تهران و برگزیده مسابقه طراحی دومین کنفرانس طراحی زمان: 4 مرداد ماه 1389 جهت اطلاعات بیشتر با شماره 88220505و 88220526 (021) و یا پست الکترونیکی farakhiz@gmail.com تماس حاصل فرمائید.

فرنوش

خیلی جالبه اما ای کاش میدونستیم کانسپتش چی بوده

همیشه وقتی بحث طراحی توالت می شه همه خجالت می کشن و یه عنصر الحاقی کثیف در یه جای تاریک و پنهان پارک می شه توالت. ولی اینجا تبدیل به یه عنصر تمیز شده هم با رنگش هم با نوع ورود نور. در عین حال با فرمی که دارد یه جور عنصر تزئینی هم شده. در ضمن هم توی پارک پیدا هست هم نیست. یعنی جیغ نمی زنه ولی وجود دارد.

اقازاده

من نفهمیدم این قرمزا چی هستن؟[سوال]