پروژه‌های دانشجویی معماری ـ ٣٣

_________________________________________

þ بخش پیشین پروژه‌های دانشجویی معماری:

٣2. طراحی معماری 2 / رامین حامد

/ 12 نظر / 68 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمدعلی عبدالصمدی

سلام استاد بزرگوار و دوست گرامی . خسته نباشید. به نظرم اگه خطوط نما به سقف و سایت نیز امتداد پیدا می کرد در این شرایط در سقف و حتی سایت نقاط کدر و شفافی ایجاد می شد که از لحاظ فضایی خیلی متنوع تر می شد. در کل فضاهای بسیار زیبا و عملکردی خلاقانه به وجود اومده. مخصوصا در تصویر 3 و 4 این تنوع به وضوح قابل مشاهده هست. کاش می شد دانشجو بتونه 2 ترم روی یک کار تلاش کنه و در این صورت کارش پخته تر می شد. اندازه ی وید مرکزی خیلی خوب شده . به نظرم اگه وید 2 یه کم بزرگتر می شد بهتر بود. با توجه به پیشنهاد دوست بزرگوار صفی پور ، فضاهای عملکردی از لحاظ کمیت نه تنها کم نیستن بلکه زیاد هم هستن ، در نتیجه بالغزش لایه ها احساس می کنم فضاهای بی دفاع به وجود می اومد و باعث می شد مدیریت حجم از دست بره. در کل کار بسیار خوبی شده. به امید موفقیت های آتی.

زیبا

سلام فکر نمی کنم طرح با اصول طراحی یک هنرستان همخوانی داشته باشد بسیار پر جنجال وشلوغ طراحی شده است

میرمیران

A A . یک سوال از استاد محترم .آیا خودتون وقتیکه میخواستین این طرح رو بعنوان طرح برگزیده تو سایتتون بذارین متوجه کانسپت کار که از دو حرف A بصورت عمود بر هم شکل گرفته ،شدین؟؟؟ شما که اینقدر از کانسپت کرم خاکی و ... دم میزدین حالا این کانسپتتون واقعا معرکه شده.(تن منو تو قبر نلرزون پسررررر)

من مخالفم ر

م - ج

با شناختی که دارم » احتمال می دم دانشجو خودش اصرار داشته که این پروژه رو با حرف A به یه جایی برسونه و از آنجائی که آقای یوسف پور دارای شخصیتی نیستند که نظر خودشون رو تحمیل کنند و این کار به اینجا ختم شده... یه فیلم می دیدم، یک دزد حرفه ای که از جاهایی مثل موزه و اماکن عمومی تو روز روشن دزدی می کرد و در آخر اثری از خودش به جا می ذاشت که این سرقت هم متعلق به همان فرد است : بر حسب اتفاق اسم اول همان شخص هم A بود . این که آدم یه اثری رو به اسم خودش تموم کنه بد نیست ! ولی خلاقیت و فراخی ذهن رو از بین می بره زیرا که اسم ماها از محدود کلمات درست شده و مانور زیادی نمی توانیم بدیم.

میر میران

جناب یوسف پور عزیز . بی صبرانه منتظر جواب متواضعانه شما هستیم .....

اندرانیک تیموریان

اگه از رنگ ابی استفاده میکردی بهتر بود خودت میدونیکه پرسپولیس داره سقوط میکنه!!!!!

علی اسماعیلی

با سلام خدمت استاد عزیزم و همه کسانی که نظرات خودشون رو در مورد کارم گفتند سعی میکنم از نظرات شما عزیزان در طراحی های بعدی استفاده کنم.

امین

کار بدی نیست اما بسیار شلوغ بازی شده در حالی که یکی از اصول معماری ایرانی سادگی در عین زیبایست بنابراین اگر این سایت در ایران قرار دارد باید کمی به جنبه های ایرانی بودن پروژه فکر می کردیم به عنوان مثال الهام گیری از الگوی باغ ایرانی مدارس ایرانی و ... منظورم اینه که پست مدرن بودن بهتر از بدون سبک بودن است گرفتی چی شد

rozita

با سلام و خسته نباشید،این پروژه های دانشجویی که در سایت هست فروشی نیست؟اگه هست به چه صورت باید خریداری شود.با تشکر