/ 18 نظر / 118 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ابراهیم روحی

تبریک می گم به خانم صدیق بیان که به کار خود ارزش قائله و بر خلاف خیلی از طرح هایی که در غیبت طراحشون معرفی شد ایشون با دفاع از طرحشون فضا رو برای نقد هرچه بازتر گذاشته اند و به نظرم این نقد یک نقد صحیحی است یعنی طراح به نقدها جواب میده و از خود دفاع می کنه. نقد برتر نقدی است که بر طرح چیزی بیفزاید و پرده ای بگشاید نه از آن کم کند.

مهدیمهدوی

سلام و خسته نباشید خدمت جناب یوسف پور و خانم صدیق بیان تبریک می گم کار خوبیه ... به لحاظ مدلینگ و رندرینگ و پرزانته کار فوق العادست برای طرح 4 و دانشجویی تو این سطح و مقطع ,ارتباط مجتمع به نظرم خیلی بیشتر ازینا باید روش کار می شد چون اسمش مجتمع سینماییه و صرف اینکه ما سه تا قسمت تو این حجم رو با یه راه پله تو ارتفاع به هم وصل کنیم یکم جای بحث داره و با اینکه می دونم خیلی زحمت کشیده شده برا کارتون ولی به نظرم روی ترکیب حجمها بیشتر باید کار می شد و اگه بیشتر روی قسمت اول حجم تو عکس اول کار می شد و طرح بر اساس اون حجم اول ترکیب می شد خیلی کار فرق می کرد یه سوال هم از خانم صدیق بیان داشتم و اون هم اینکه تویه روند طراحی این پروژه ایا طرح پیشنهادی مجتمع سینماییه آزادی خانم فرشید موسوی رو دیدید یا نه؟

نازیلا صدیق بیان

ممنون دوستان/نه متاسفانه ندیدم .اینکه طرح جای کار زیادی داره بله درست می فرمایید بلاخره مسلما کار دانشجویی خالی از ایراد نیست.اما درباره ارتباط بازم عرض میکنم هر 3 حجم کاربری جدا دارند و تاکید در ارتباط باهم ندارند.برای مثال مدرسه نیازی به ارتباط با سالنهای سینما را ندارد و فقط با 1 پل با کتابخانه که به عنوان فضای عمومی در نظر گرفته شده ارتباط داده شده .بازم از نظرات دوستان تشکر میکنم در طرحهای بعدی حتما مورد استفاده قرار میدم

یوسف

سلام .خانوم بیان طرحتون خیلییییییییی زیباست.امید وارم آینده همچین پروژه ایی رو انجام بدین.من که خیلییییییی خوشم اومد

سجاد خانی

سلام خانم مهندس صدیق بیان طرح بسیار جالبی است بسیار جذب کننده است. امیدوارم همیشه در حال پیشرفت باشی

memarbandar

خسته نباشی خانم مهندس. طرح خیلی خوبی زدی و میشه گفت آفرین. ولی بایستی 3 تا حجم رو طوری میگرفتی که کاربری 3تا حجم برا هر شخصی قابل فهم میبود . کسی که تو سایت قرار داره یا از درو بخواد ساختمان مورد نظر خودشو می خواد ببینه براش سخت میشه که این فضا ها چی می تونن باشن.

راحله محرمی

سلام خانوم مهندس.کارت واقعا عالیه.بهت تبریکمیگم و امیدوازم همیشه موفق باشی.به نظر من ارتباط سه تا هجم توی پلان کاملا حل شده بود و اگه دوستانی که به این مساله خرده گرفتن پلان ها رو میدیدن حتما نظرشون عوض میشد.

احمد کوشا

ضمن خسته نباشید متاسفانه باید بگم این کار یک کپی ناشیانه از کار مجموعه فرهنگی دفتر حریری- حریری است کاش لااقل استاد راهنما یا هیئت ژوری اونقدر اطلاعات حرفه ای داشتن که متوجه میشدند . خسته نباشید جمیعا .

سيد احسان مدرسي

دوستان عزیز سلام ارسي یک وبلاگ نقادانه به مسائل فرهنگ و هنر و معماری است که سعی در بهبود وضع موجود دارد. خواهشمند است مطالب خود را حتما با ما در میان بگذارید. orosi90.blogfa.com

مهدی

سلام خسته نباشید.طرح زیبایست.اما ایده ی جدید ندارد.طرح کپی نیست.اما ایده اش کپی است.بازی با صفحات و حرکت آن در حداکثر دو جهت ساده ترین کار ممکن است.به هر حال خسته نباشی